Profitování z našich bankomatů

Profitování z našich bankomatů

Ve firmě máte náš bankomat, ale víte vůbec, jestli z něj těžíte maximum? V tomto blogu vás naučíme několik triků, jak profitovat z našich bankomatů.

Je dobré zjistit, kolik vyděláte za měsíc a za rok, abyste znali hodnotu své investice. Dále je důležité udržovat s bankomatem blízký vztah, abyste si byli vědomi, jaké zisky vytváříte v rámci podniku, abyste měli představu o jeho hodnotě. Euronet se stará o všechny záležitosti spojené s bankomaty, takže se klidně můžete posadit a pozorovat, jak se vám navyšují zisky!

Avizujete někde skutečnost, že máte v prodejně bankomat?

Jak mají zákazníci nebo potenciální zákazníci vědět, že provozujete bankomat, když na to nebyli upozorněni? Hodně udělá už jen několik vývěsek, jedna uvnitř prodejny a pár venku!

Naštěstí pro vás Euronet poskytuje reklamní vývěsky, takže je stačí jen vyvěsit! Umístěte je tak, aby byly vidět. Největší umístěte venku před prodejnou, aby kolemjdoucí věděli, že kdykoli budou potřebovat hotovost, mohou přijít k vám do prodejny. Další vývěsku umístěte v blízkosti prodejny, která oznamuje lidem, že k nejbližšímu bankomatu se dá dojít pěšky. Malé kroky mají velký efekt, sledujte to!

Využíváte dobře své prostory?

Nezáleží na velikosti vašeho podniku, ale klíčem k úspěchu je způsob, jak využíváte svůj prodejní prostor; v případě malých prodejen se počítá doslova každý centimetr! Je důležité využívat prodejní prostory dobře a bankomaty Euronet vám to umožní!

Náš maloobchodní bankomat vestibulového typu je jedničkou na trhu a je stejně veliký jako krabice s brambůrkami (cca 45 × 60 cm)! Možná je malý, ale tato konkrétní investice vám přiláká do prodejny i zákazníky, které nemáte na dosah ruky.

Nezapomeňte udržovat prostory čisté! Není nic horšího, než když musíte použít něco, co je očividně pokryté prachem a špínou. Pokud je prostor kolem bankomatu zaneřáděn, můžete dát rovnou sbohem potenciálním uživatelům bankomatu! Udržujte jej čistý, jinak jej nebude vidět!

Jste si vůbec vědomi výhod, které nabízí?

Spousta obchodníků si myslí, že bankomaty jsou prostě k tomu, aby sloužily zákazníkům a zajišťovaly jejich spokojenost… to je sice pravda, ale není to jejich jediný účel! Majitelé obchodů z bankomatů profitují ve velkém! Podívejte se na některé jejich výhody a zjistěte, zda maximálně profitujete ze svého bankomatu! Veškerá fakta pocházejí ze zprávy místních obchodů z roku 2017 (Local Shop Report).

Vyšší návštěvnost

Návštěvnost je pro obchodníky zásadním faktorem. Je důležité, aby jejich služby a produkty lákaly zákazníky do prodejny, což se odrazí na tržbách. Víte, že 80 % uživatelů se vrátí na místo bankomatu alespoň jednou za týden? Takže když budete mít v prodejně bankomat, zvýší se vám míra návštěvnosti, jak zákazníci budou přicházet vybrat si hotovost.

Úspory

Euronet poskytuje bezplatný servis, údržbu a marketingový materiál! Jen jeden náš bankomat zvýší váš hospodářský výsledek o 25 000 Kč!

Zvýšení útrat

Víte, že bankomat v obchodech s potravinami zvyšuje útratu zákazníků v průměru o 65 %? Tak teď to víte! Zamyslete se nad tím, kolikrát jste přišli do obchodu s hotovostí v ruce a všimli jste si čokolády, na kterou máte chuť? Stojí jenom 30 Kč, tak proč ne?!

Tři čtvrtiny lidí jednají impulzivně, kupují věci tam, kde je k dispozici bankomat, protože mají peníze přímo v kapse. Jak byste mohli odmítnout tyto tržby navíc?!

Věrnost

Bez bankomatu možná přicházíte o věrné, ziskové zákazníky… 75 % lidí nyní v malých obchodech očekávají bankomat, tak přece je nechcete zklamat! Ve skutečnosti 76 % zákazníků pořád platí v hotovosti.

Jaký má bankomat přínos pro zákazníky?

Hlavním důvodem, proč je pro zákazníky výhodný, je samozřejmě to, že jim poskytujete službu výběru hotovosti, na kterou se mohou spolehnout. Ale tím to nekončí! Je to nejen pohodlné, ale také konzistentní! Pokud je obchod otevřen, bankomat je k dispozici a věrní zákazníci mohou přijít a odejít, kdykoli se jim to hodí. Navíc jim poskytujete určité platební uspokojení.

Váš obchod může být jediným obchodem, jak je tomu např. na vesnicích. Pro zákazníky je otrava jezdit daleko do nejbližšího města, když si mohou hotovost vybrat kousek u vás v obchodě!

Nezapomínejte, že jim zároveň poskytujete bezpečné a spolehlivé prostředí, kde si mohou bezpečně vybrat hotovost. Zákazníka ujistí bezpečnostní opatření uvnitř prodejny a bude se cítit bezpečněji při manipulaci s penězi a snad i podlehne impulznímu nákupu!

Někteří lidé upřednostňují hotovost jako způsob rozpočtování. To znamená, že aby mohli žít podle rozpočtu, potřebují mít přístup k bankomatu, který jim můžete poskytnout vy! Vidíte, bankomat není jen skvělou investicí pro váš podnik, ale také zajišťuje spokojenost zákazníků, takže z toho profituje každý!

Co nabízíme?

V případě bankomatů Euronet se nemusíte starat o jejich údržbu, a to už nemluvě o tom, že poskytujeme také bezplatnou technickou podporu, takže provoz je zajištěn.

Máme specializovaný tým v Praze, který poskytuje technickou a provozní podporu 365 dní v roce! Naše smluvní podmínky jsou poctivé, férové a bez skrytých nákladů, takže máme nejlepší obchodní podmínky v České republice… nenechte si to ujít!

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání