Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

Obce

Nabídka pohodlného a bezpečného přístupu k hotovosti pro všechny občany.

Přístup k hotovosti je cennou službou, která pomáhá místním ekonomikám růst, a my věříme, že každý by měl mít vždy možnost volby platby. V současné době banky více než kdy jindy ruší své pobočky a bankomaty, a proto je naším cílem podpořit místní a venkovské komunity, aby byl zajištěn bezpečný a pohodlný přístup k hotovosti pro každého obyvatele nebo návštěvníka.

Díky našemu programu „Bankomaty v obci“ snižujeme potřebu venkovských obcí cestovat do větších měst a obcí tím, že poskytujeme cenné hotovostní služby přímo v centru vaší obce.

Kromě toho přizpůsobujeme návrhy bankomatů tak, aby respektovaly ekologický a kulturní odkaz měst a obcí, které nás hostí, a spolupracujeme s místními samosprávami, památkovými úřady a místními umělci, aby se bankomat stal nejen klíčovým prvkem, ale i uměleckým dílem! Chceme, aby naše bankomaty vynikaly ze všech správných důvodů. V historicky významných oblastech budeme usilovně spolupracovat s obcemi a příslušnými úřady, abychom zajistili, že bankomat bude nejen instalován s ohledem na dané místo, ale v případě jeho odstranění uvedeme místo do původního stavu.

Výhody pro obec:

MERCHANT

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala v mnoha podnicích… malých, středních i velkých řetězcích s více pobočkami.

BANKY

Díky naší nabídce hodnoty ATM-as-a-Service nabízíme bankám a finančním institucím (FI) řešení, které využívá naši technologii.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání