Obce

Nabídka pohodlného a bezpečného přístupu k hotovosti pro všechny občany.

Přístup k hotovosti je cennou službou, která pomáhá místním ekonomikám růst, a my věříme, že každý by měl mít vždy možnost volby platby. V současné době banky více než kdy jindy ruší své pobočky a bankomaty, a proto je naším cílem podpořit místní a venkovské komunity, aby byl zajištěn bezpečný a pohodlný přístup k hotovosti pro každého obyvatele nebo návštěvníka.

Díky našemu programu „Bankomaty v obci“ snižujeme potřebu venkovských obcí cestovat do větších měst a obcí tím, že poskytujeme cenné hotovostní služby přímo v centru vaší obce.

Kromě toho přizpůsobujeme návrhy bankomatů tak, aby respektovaly ekologický a kulturní odkaz měst a obcí, které nás hostí, a spolupracujeme s místními samosprávami, památkovými úřady a místními umělci, aby se bankomat stal nejen klíčovým prvkem, ale i uměleckým dílem! Chceme, aby naše bankomaty vynikaly ze všech správných důvodů. V historicky významných oblastech budeme usilovně spolupracovat s obcemi a příslušnými úřady, abychom zajistili, že bankomat bude nejen instalován s ohledem na dané místo, ale v případě jeho odstranění uvedeme místo do původního stavu.

Výhody pro obec:

  • Cenné služby pro vaše občany a návštěvníky
  • Volba způsobu platby
  • Podpora místní ekonomiky
  • Zvýšení výdajů v místních podnicích
  • Už žádné peněžní pouště
  • Náhrada za uzavření bankovní pobočky
  • Pozitivní publicita
  • Reklamní příležitosti ve Společenství

V naší obci jsme dlouhodobě čelili požadavkům našich občanů na zajištění bankomatu. Bohužel se nám nikdy nepodařilo najít banku, která by o umístění bankomatu měla zájem, nebo byly požadované poplatky pro naší obec neúnosně vysoké a nejisté. Společnost Euronet nám bankomat poskytla za rozumných podmínek a bankomat dokázala dodat a nainstalovat velmi rychle, v řádu dnů. Naši občané dnes oceňují bezproblémové fungování této služby a podmínky výběru hotovosti plně srovnatelné se všemi ostatními bankomaty na trhu.

Kamila Čvančarová, starostka města Bohušovice nad Ohří

MERCHANT

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala v mnoha podnicích… malých, středních i velkých řetězcích s více pobočkami.

BANKY

Díky naší nabídce hodnoty ATM-as-a-Service nabízíme bankám a finančním institucím (FI) řešení, které využívá naši technologii.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání