Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

O nás

Provádíme platby, které spojují podniky a spotřebitele.

Společnost Euronet EFT poskytuje od roku 1994 nezávisle spravované bankomaty po celém světě. Od prvního bankomatu v Maďarsku jsme se rozrostli, rozvíjeli a rozšířili naši nabídku bankomatů a platebních možností do Evropy, Asie a Ameriky. Nyní spravujeme majetek více než 50 000 bankomatů, které každoročně poskytují přístup k hotovosti milionům zákazníků. Naše rozmanité portfolio bankomatů nám umožňuje poskytovat tolik potřebný přístup k hotovosti a službám široké škále podniků a spotřebitelů, včetně venkovských a odlehlých komunit.

Díky našemu jedinečnému vztahu má Euronet EFT přístup ke globální platební síti Euronet Worldwide a její nejmodernější technologii REN. Díky tomu můžeme nabízet na míru šité inovativní služby, které do našich bankomatů přinášejí možnost fyzických a digitálních plateb, včetně bezhotovostních výběrů, vkladů hotovosti, plateb pomocí QR kódů/čárkových kódů, převodů peněz, digitálních dárkových karet spolu s možností výdeje více měn a dynamické konverze měn. Tyto služby se liší v závislosti na zemi a dohodách s příslušnými řídicími orgány.

Spolupracujeme také s bankami a finančními institucemi, které chtějí spravovat své sítě bankomatů, ale zároveň je rozšířit o další přístupová místa pro zákazníky, a to prostřednictvím naší jedinečné technologie a řešení ATM-as-a-Service.

Rodina Euronet Worldwide


Euronet Worldwide je lídrem v oboru zpracování bezpečných transakcí a vývoje špičkových platebních technologií. Naše četné celosvětové sítě zpracovávají miliardy transakcí ročně.
TISKOVÉ ZPRÁVY

Ria Money Transfer (“Ria”) je celosvětovým lídrem v oblasti převodů peněz a nabízí své služby na více než 507 000 místech ve více než 160 zemích. Kromě služeb převodu peněz nabízí společnost Ria na vybraných trzích také proplácení šeků, placení účtů, směnu měn a digitální předplacený obsah.
FACEBOOK | TWITTER

epay je globální poskytovatel předplacených produktů a distribuční síť s maloobchodní sítí přibližně 739 000 prodejních míst na přibližně 325 000 maloobchodních místech po celém světě. epay je na špičce inovací v oblasti elektronických platebních řešení, maloobchodních systémů pro výběr hotovosti.

Xe poskytuje komplexní řešení pro mezinárodní převody peněz a řízení měnových rizik (hedging). Její tým devizových specialistů spolupracuje s britskými podniky všech velikostí na zlepšení jejich výsledků v oblasti měnových transakcí.
BLOG

Dolphin Debit Access poskytuje finančním institucím efektivnější alternativu k vlastní správě bankomatů. Poskytuje kompletní služby sítě bankomatů bez starostí, které pokrývají všechny aspekty správy bankomatů, od přípravy místa a nákupu zařízení až po aktualizace systému a správu hotovosti.

Euronet Merchant Services svým klientům specializovanou škálu inovativních služeb včetně akceptace karet, řešení DCC a vrácení daní. Mají rozsáhlé portfolio klientů od pětihvězdičkových londýnských hotelů až po přední světové oděvní a klenotnické značky.

Pure Commerce je součástí skupiny společností Euronet Worldwide Inc a je předním poskytovatelem fintech řešení pro bankovní a obchodní partnery po celém světě. Specializuje se na řešení pro devizové a multiměnové acquiringové platby a také na integrace s obchodními kanály (omnichannel).

Innova Taxfree Group je společnost specializující se na vracení DPH zahraničním turistům. Innova působí ve významných evropských zemích a nabízí Tax-free, marketingové a komunikační služby. Její služby nabízejí značkám a prodejcům veškeré administrativní a účetní postupy spojené s vracením DPH zcela zdarma.
NOVINKY

Kariéra ve společnosti Euronet EFT

Práce ve společnosti Euronet EFT není jen zaměstnání, ale i kariéra u globálního poskytovatele platebních služeb, který staví lidi do centra svého podnikání. Chcete se připojit k týmu profesionálů, kteří poskytují bankomatová řešení milionům lidí 365 dní v roce?

Jste připraveni přispět svými odbornými znalostmi do podniku, který je postaven na podnikatelském duchu a kde každý přispívá k jeho úspěchu? Pokud je odpověď ano, pak vás chceme slyšet!

Klikněte na níže uvedené tlačítko a získejte více informací o pracovních příležitostech ve společnosti Euronet EFT.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání