Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

Řešení bankomatů pro každého

Řešení bankomatů Euronet EFT jsou navržena pro širokou škálu obchodních odvětví a vyvinuta tak, aby se vešla do vašeho obchodního prostředí a sloužila vám i vašim zákazníkům při výběru hotovosti.

Jako obchodníkovi s bankomaty Euronet EFT vám bude poskytnuta bezproblémová služba, při níž převezmeme odpovědnost za:

Bankomaty, které nabízíme, byly navrženy pro spolupráci s velkými i malými podniky a bez ohledu na to, jaký typ bankomatu vám nabídneme, bude vybaven nejmodernější technologií, aktuálním softwarem a špičkovými funkcemi, jako jsou čtečky karet DIP (ochrana proti zachycení karty) a bezkontaktní potenciál.

Naše bankomaty najdete v různých komerčních odvětvích, od malých a středních obchodníků až po velké obchodní řetězce; v nákupních centrech, supermarketech, hotelech, cestovních uzlech, jako jsou letiště, nádraží a přístavy. Působíme také v centrech měst a spolupracujeme s místními samosprávami na poskytování bankomatových služeb v odlehlejších a venkovských lokalitách, kde banky ruší nebo zavírají své provozy.

BANKY

Díky naší nabídce hodnoty ATM-as-a-Service nabízíme bankám a finančním institucím (FI) řešení, které využívá naši technologii.

POHOSTINSTVÍ A VOLNÝ ČAS

Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a využijí vaše služby.

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

RETAIL

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání