Řešení bankomatů pro každého

Řešení bankomatů Euronet EFT jsou navržena pro širokou škálu obchodních odvětví a vyvinuta tak, aby se vešla do vašeho obchodního prostředí a sloužila vám i vašim zákazníkům při výběru hotovosti.

Jako obchodníkovi s bankomaty Euronet EFT vám bude poskytnuta bezproblémová služba, při níž převezmeme odpovědnost za:

  • Instalace, údržba a provozní řízení bankomatu
  • Zásobování, přeprava a doplňování hotovosti do bankomatů společností Euronet EFT a jejími certifikovanými partnery.
  • Interakce a administrativní řízení s místními orgány
  • Zkušené, vícejazyčné oddělení služeb zákazníkům

Bankomaty, které nabízíme, byly navrženy pro spolupráci s velkými i malými podniky a bez ohledu na to, jaký typ bankomatu vám nabídneme, bude vybaven nejmodernější technologií, aktuálním softwarem a špičkovými funkcemi, jako jsou čtečky karet DIP (ochrana proti zachycení karty) a bezkontaktní potenciál.

Naše bankomaty najdete v různých komerčních odvětvích, od malých a středních obchodníků až po velké obchodní řetězce; v nákupních centrech, supermarketech, hotelech, cestovních uzlech, jako jsou letiště, nádraží a přístavy. Působíme také v centrech měst a spolupracujeme s místními samosprávami na poskytování bankomatových služeb v odlehlejších a venkovských lokalitách, kde banky ruší nebo zavírají své provozy.

BANKY

Díky naší nabídce hodnoty ATM-as-a-Service nabízíme bankám a finančním institucím (FI) řešení, které využívá naši technologii.

POHOSTINSTVÍ A VOLNÝ ČAS

Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a využijí vaše služby.

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

RETAIL

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání