Maloobchod

Všichni potřebují hotovost… ať je vaše podnikání středem zájmu

Věděli jste, že hotovost je stále hlavní platební metodou? V současné době se spotřebitelé spoléhají výhradně na bankomaty, aby uspokojili své potřeby hotovosti. Technologie se vyvinula takovým způsobem, že bankomat je nyní více než jen automat na hotovost a nově definuje trh s bankomaty. Euronet EFT vám nabízí příležitost využít možností, které toto nové prostředí bankomatů nabízí

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

Naše bankomaty najdete v obchodech se suvenýry, trafikách, supermarketech, samoobsluhách, lékárnách, nákupních centrech a dalších místech.

MALÍ A STŘEDNÍ MALOOBCHODNÍCI

Nabídka dalších služeb zákazníkům

Malí a střední obchodníci jsou každodenními svědky obliby hotovosti, protože ji jejich zákazníci stále používají. Zejména proto, že nákupy menších výrobků jsou stále ještě většinou prováděny v hotovosti. Tyto bankomaty nabízejí zákazníkům cenný přístup k jejich hotovosti a povzbuzují nové spotřebitele ve vašem obchodě, což zvyšuje návštěvnost.

Naše bankomaty s malými rozměry maximálně využívají každý centimetr obchodní plochy. Naše řešení fasádních bankomatů, vnitřních bankomatů nebo venkovních bankomatů budou individuálně přizpůsobena vašim prostorám, omezením a požadavkům, a to s využitím nejnovějších technologií a bezpečnostních prvků, které zaručují uživatelsky přívětivý zážitek při dodržení přísných norem.

Výhody pro obchodníka:

 • Další příjmy pro vaši firmu
 • Přilákejte do svého obchodu nové zákazníky
 • Plně řízené plnění a provoz společností Euronet EFT
 • Flexibilní instalační řešení
 • Minimální požadavky na prostor
 • Schopnosti bankomatu Reklama
 • Žádné náklady

Naše společnost dlouhodobě buduje jeden z nejlepších zákaznicky orientovaných konceptů na trhu. Uvědomujeme si, že velmi důležitou součástí tohoto konceptu jsou i co nejrychlejší a nejsnazší platby za naše produkty, k čemuž nám bankomaty Euronet v našich provozovnách výrazně napomáhají. Vysledovali jsme také, že přítomnost bankomatů přivádí do našich provozoven dodatečné zákazníky, kteří si kromě výběru hotovosti v naší provozně zakoupí některé z našich produktů.

KFC

VELKOPRODEJNY A ŘETĚZCE

Samoobslužné bankovnictví ve vašich prostorách

Velcí prodejci s jednou nebo více pobočkami mohou využít instalaci bankomatu na místě. Naše bankomatová řešení nabízejí spolehlivý, pohodlný a snadný přístup k hotovosti v prostředí, kterému zákazníci důvěřují – v tom vašem. Výsledkem je zvýšení prodeje a opakované návštěvy zákazníků, kteří důvěřují vašemu podniku a poskytovaným službám! Spolu s naší standardní nabídkou hodnot pro komplexní výběr hotovosti z bankomatu se sníží vaše provozní náklady na správu hotovosti, což umožní vašim zaměstnancům soustředit se na jejich hlavní funkci – obsluhu vašich zákazníků.

Výhody pro obchodníka:

 • Dodatečné příjmy pro vaši firmu
 • Přilákejte do svého obchodu nové zákazníky
 • Zvýšené výdaje zákazníků
 • Euronet EFT plně řídí plnění a provoz bankomatů
 • Flexibilní instalační řešení
 • Minimální požadavky na prostor
 • Schopnosti bankomatu Reklama

POHOSTINSTVÍ A VOLNÝ ČAS

Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a využijí vaše služby.

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? Vyplňte náš online formulář a my vám co nejdříve zavoláme.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání