Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

Letiště a cestovní uzly

Odjezd nebo příjezd; všichni cestující mají k dispozici hotovost.

Hotovost je pro cestující stále klíčovou platební metodou, tak proč jim nenabídnout přístup k hotovosti právě tehdy, když ji potřebují, pomocí našich multifunkčních bankomatů.

Jsme předním provozovatelem letištních bankomatů v Evropě s více než 600 bankomaty na 145 mezinárodních letištích, která nám svěřila svou provozní dokonalost a atraktivní nabídku hodnoty. Naše služby bankomatů na letištích zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

Výhody pro letiště a cestovní kanceláře:

Naše bankomaty najdete na letištích, vlakových nádražích, autobusových terminálech a klíčových cestovních uzlech.

This image has an empty alt attribute; its file name is UK-Airport-and-Travel-Hub-Page-Photo.jpg

Jsme potěšeni, že jsme si vybrali společnost Euronet pro nasazení a provoz bankomatů na našich letištích, a to jak na letištní ploše, tak na pozemní ploše. Rozsáhlé know-how, zkušenosti a silná orientace týmu Euronetu na zákazníka vedly k rychlému nasazení nejmodernějších služeb bankomatů, které se zaměřují na stálou dostupnost a poskytování moderních finančních produktů ve prospěch našich zákazníků.

ANA – Portugalsko Letiště

POHOSTINSTVÍ A VOLNÝ ČAS

Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a využijí vaše služby.

RETAIL

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? Vyplňte náš online formulář a my vám co nejdříve zavoláme.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání