Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

Pohostinství a volný čas

Zlepšení zákaznické zkušenosti.

Hotely a další ubytovací zařízení

Nabídka bankomatů na místě, kde si hosté mohou pohodlně a bezpečně vybrat hotovost, může výrazně ovlivnit jejich celkový zážitek z cesty. Zejména zahraničním cestovatelům, kteří neznají danou oblast, umožní mít u sebe hotovost ještě předtím, než opustí bezpečné prostředí vašich prostor, bezstarostnou návštěvu.

Výhody pro pohostinská zařízení

This image has an empty alt attribute; its file name is Hospitality-Leisure-Hotel-In-Page-Photo.jpg

Restaurace, bary, kavárny

Stolování je spojeno s kvalitním trávením času a pohodovým zážitkem… umístění bankomatu ve vašich prostorách umožňuje snadný a pohodlný přístup k hotovosti pro vaše zákazníky. Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a budou využívat vaše zařízení.

Výhody pro zařízení pro volný čas:

Naše bankomaty najdete v hotelech, restauracích, kavárnách, barech, nočních klubech, kasinech, muzeích atd.

Jelikož pořád velká část našich návštěvníků preferuje platby za vstupné v hotovosti a také významnou část tvoří cizinci, velmi oceňujeme dlouhodobé umístění bankomatu Euronet v prostorech našeho divadla. Je to žádoucí i jako záloha při případném výpadku platebního terminálu. A překvapivě jsme díky existenci bankomatu zaznamenali i nové zákazníky, přicházející z ulice za účelem výběru hotovosti, kteří by k nám pravděpodobně jinak nezavítali.

Petr Kratochvíl a MgA. Julius Hirsch, Divadlo Ta Fantastika Praha

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

RETAIL

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? Vyplňte náš online formulář a my vám co nejdříve zavoláme.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání