Pohostinství a volný čas

Zlepšení zákaznické zkušenosti.

Hotely a další ubytovací zařízení

Nabídka bankomatů na místě, kde si hosté mohou pohodlně a bezpečně vybrat hotovost, může výrazně ovlivnit jejich celkový zážitek z cesty. Zejména zahraničním cestovatelům, kteří neznají danou oblast, umožní mít u sebe hotovost ještě předtím, než opustí bezpečné prostředí vašich prostor, bezstarostnou návštěvu.

Výhody pro pohostinská zařízení

  • Dodatečné příjmy pro vaši firmu
  • Doplňkové služby pro vaše hosty
  • Komplexní služby poskytované společností Euronet EFT
  • Značka a reklama na míru vašemu prostředí
  • Snížit potřebu recepcí poskytovat hostům hotovost.
This image has an empty alt attribute; its file name is Hospitality-Leisure-Hotel-In-Page-Photo.jpg

Restaurace, bary, kavárny

Stolování je spojeno s kvalitním trávením času a pohodovým zážitkem… umístění bankomatu ve vašich prostorách umožňuje snadný a pohodlný přístup k hotovosti pro vaše zákazníky. Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a budou využívat vaše zařízení.

Výhody pro zařízení pro volný čas:

  • Dodatečné příjmy pro vaši firmu
  • Zvýšené výdaje zákazníků
  • Přilákat nové zákazníky

Naše bankomaty najdete v hotelech, restauracích, kavárnách, barech, nočních klubech, kasinech, muzeích atd.

Jelikož pořád velká část našich návštěvníků preferuje platby za vstupné v hotovosti a také významnou část tvoří cizinci, velmi oceňujeme dlouhodobé umístění bankomatu Euronet v prostorech našeho divadla. Je to žádoucí i jako záloha při případném výpadku platebního terminálu. A překvapivě jsme díky existenci bankomatu zaznamenali i nové zákazníky, přicházející z ulice za účelem výběru hotovosti, kteří by k nám pravděpodobně jinak nezavítali.

Petr Kratochvíl a MgA. Julius Hirsch, Divadlo Ta Fantastika Praha

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

RETAIL

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? Vyplňte náš online formulář a my vám co nejdříve zavoláme.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání