Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Navyšte svoje příjmy prostřednictvím bankomatu
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Získejte bankomat do Vaší provozovny
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?
Není ve Vašem okolí žádný bankomat?

Maloobchod

Všichni potřebují hotovost… ať je vaše podnikání středem zájmu

Věděli jste, že hotovost je stále hlavní platební metodou? V současné době se spotřebitelé spoléhají výhradně na bankomaty, aby uspokojili své potřeby hotovosti. Technologie se vyvinula takovým způsobem, že bankomat je nyní více než jen automat na hotovost a nově definuje trh s bankomaty. Euronet EFT vám nabízí příležitost využít možností, které toto nové prostředí bankomatů nabízí

Naše bankomatová řešení jsou vyvinuta tak, aby fungovala pro všechny maloobchodní prodejce… malé, střední i velké řetězce s více pobočkami.

Naše bankomaty najdete v obchodech se suvenýry, trafikách, supermarketech, samoobsluhách, lékárnách, nákupních centrech a dalších místech.

MALÍ A STŘEDNÍ MALOOBCHODNÍCI

Nabídka dalších služeb zákazníkům

Malí a střední obchodníci jsou každodenními svědky obliby hotovosti, protože ji jejich zákazníci stále používají. Zejména proto, že nákupy menších výrobků jsou stále ještě většinou prováděny v hotovosti. Tyto bankomaty nabízejí zákazníkům cenný přístup k jejich hotovosti a povzbuzují nové spotřebitele ve vašem obchodě, což zvyšuje návštěvnost.

Naše bankomaty s malými rozměry maximálně využívají každý centimetr obchodní plochy. Naše řešení fasádních bankomatů, vnitřních bankomatů nebo venkovních bankomatů budou individuálně přizpůsobena vašim prostorám, omezením a požadavkům, a to s využitím nejnovějších technologií a bezpečnostních prvků, které zaručují uživatelsky přívětivý zážitek při dodržení přísných norem.

Výhody pro obchodníka:

Naše společnost dlouhodobě buduje jeden z nejlepších zákaznicky orientovaných konceptů na trhu. Uvědomujeme si, že velmi důležitou součástí tohoto konceptu jsou i co nejrychlejší a nejsnazší platby za naše produkty, k čemuž nám bankomaty Euronet v našich provozovnách výrazně napomáhají. Vysledovali jsme také, že přítomnost bankomatů přivádí do našich provozoven dodatečné zákazníky, kteří si kromě výběru hotovosti v naší provozně zakoupí některé z našich produktů.

KFC

VELKOPRODEJNY A ŘETĚZCE

Samoobslužné bankovnictví ve vašich prostorách

Velcí prodejci s jednou nebo více pobočkami mohou využít instalaci bankomatu na místě. Naše bankomatová řešení nabízejí spolehlivý, pohodlný a snadný přístup k hotovosti v prostředí, kterému zákazníci důvěřují – v tom vašem. Výsledkem je zvýšení prodeje a opakované návštěvy zákazníků, kteří důvěřují vašemu podniku a poskytovaným službám! Spolu s naší standardní nabídkou hodnot pro komplexní výběr hotovosti z bankomatu se sníží vaše provozní náklady na správu hotovosti, což umožní vašim zaměstnancům soustředit se na jejich hlavní funkci – obsluhu vašich zákazníků.

Výhody pro obchodníka:

POHOSTINSTVÍ A VOLNÝ ČAS

Pokud zákazníkům nabídnete přístup k hotovosti přímo na místě, je pravděpodobné, že se u vás zdrží déle a využijí vaše služby.

LETIŠTĚ A CESTOVNÍ UZLY

Naše služby bankomatů na místě zahrnují výdej více měn, dynamickou konverzi měn, výběry bez použití karty, reklamu na bankomatech a další.

PRODUKTY

Naši odborníci na prodej s vámi budou spolupracovat při hledání nejlepšího řešení pro vaši firmu spolu s naší rozmanitou nabídkou služeb.

KONTAKT

Chcete se dozvědět více? Vyplňte náš online formulář a my vám co nejdříve zavoláme.

Kontaktujte nás
ZÁKAZNICKÁ LINKA

Vyhledávání